Sinterklaaskoffie op de werkvloer

Al vanaf 13 cent per kopje

Sinterklaaskoffie

5 december is in zicht en dat betekent dat de pepernoten je momenteel letterlijk en figuurlijk om de oren vliegen. De smaken van pepernoten en koffie zijn een gouden combinatie. Er zijn dan ook verschillende recepten die deze smaken combineren. Wat dacht je van pepernotentiramisu of pepernoten met koffiesmaak? In deze blog geven we je genoeg inspiratie voor heerlijke recepten met koffie en pepernoten. Erg leuk om je collega’s mee te verrassen!

Pepernotentiramisu

Ben je helemaal gek van tiramisu? Dan moet je zeker eens de pepernotentiramisu proberen! Een traditionele tiramisu wordt gemaakt met lange vingers. Maar deze kun je, vooral in de wintermaanden, ook heel goed vervangen door pepernoten. Een pepernotentiramisu is heerlijk als dessert, maar ook als zoete lekkernij bij de koffie of thee. Bijvoorbeeld in de pauze op het werk! De smaken van speculaas, kaneel en koekkruiden zijn een heerlijke combinatie met romige mascarpone en koffie.

Pepernoten met koffiesmaak

Tegenwoordig zijn pepernoten in erg veel smaken te verkrijgen, zo ook in koffiesmaak. Maar wist je dat je deze koffiepepernoten ook gemakkelijk zelf kunt bakken? Je houdt hiervoor gewoon het basisrecept van pepernoten aan, alleen voeg je voor de echte koffiesmaak drie eetlepels sterke koffie aan het deeg toe. That’s it. Koffiepepernoten zijn erg leuk om op kantoor, of tijdens sinterklaasavond, op tafel te zetten. Maar het is ook een erg leuk cadeau voor een echte koffieliefhebber!

Geef je koffie op kantoor een pepernotentwist!

Het is fijn wanneer je met sinterklaas jezelf en je collega’s kunt verwennen met een heerlijke cappuccino, latte macchato, flat white of koffie verkeerd. Maar je kunt je koffie nog specialer maken door hier een pepernotentwist aan te geven! Verkruimel een paar pepernoten en strooi de fijne kruimels over het melkschuim. Je kunt de kruimels nog fijner maken door ze te raspen met een keukenrasp.

 

 

Verras je collega’s!

Verras hier ook je collega’s mee op 5 december! Weet je niet zeker of ze de pepernotentwist lekker vinden? Serveer de kruimels dan in een mooi schaaltje zodat ze zelf de kruimels aan hun koffie toe kunnen voegen.

Er zijn dus genoeg mogelijkheden om koffie te combineren met pepernoten. Hiermee haal je het echte sinterklaasgevoel op de werkvloer! Dat kunnen je collega’s vast waarderen.

Daarom Careforcoffee

Wekelijkse service en onderhoud

Met ons onderhoudscontract wordt u totaal ontzorgd. Eén van onze servicemedewerkers komt wekelijks bij u langs voor het reinigen van de machine, zodat u zorgeloos kunt genieten van de beste koffie.

Oké, ik ben helemaal verkocht!
Bekijk nu onze Clubactie!

Ook zin in goede koffie op 't werk? Bel me op 088 - 500 3900 of laat uw gegevens achter. Dan bel ik u! Bekijk nu onze Clubactie!

Deze website wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google Privacybeleid en de Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Ook zin in goede koffie op 't werk? Bel me op 088 - 500 3900 of laat uw gegevens achter. Dan bel ik u! Bekijk nu onze Clubactie!

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×