Care for Coffee hoofdsponsor van MHCN!

Al vanaf 13 cent per kopje

Care for Coffee hoofdsponsor van MHCN!

Met trots delen wij dat Care for Coffee 2019 gestart is als de nieuwe hoofdsponsor van hockeyvereniging MHCN in Nieuwegein. De komende 3,5 jaar zullen wij het hoofdsponsorschap met veel plezier op ons nemen!

“MHCN is een hockeyclub met veel enthousiaste leden”, aldus Yvonne Grob – onze Care for Coffee manager. “Door hoofdsponsor te zijn van zo’n mooie sportclub, willen we ons Care for Coffee merk letterlijk sportiever maken. Het geeft ons de mogelijkheid ons steentje bij te dragen aan het stimuleren van sport en sportieve activiteiten. Iets dat in onze ogen onmisbaar is in een gezonde samenleving.”

 

Daarom Careforcoffee

Zonder investering

De machine zit bij de cliqprijs inbegrepen. U hoeft geen investeringskosten te betalen. Zo kunt u op kantoor genieten van heerlijke koffie.

Oké, ik ben helemaal verkocht!
Bekijk nu onze Clubactie!

Ook zin in goede koffie op 't werk? Bel me op 088 - 500 3900 of laat uw gegevens achter. Dan bel ik u! Bekijk nu onze Clubactie!

Deze website wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google Privacybeleid en de Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Ook zin in goede koffie op 't werk? Bel me op 088 - 500 3900 of laat uw gegevens achter. Dan bel ik u! Bekijk nu onze Clubactie!

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×